דר יורם רוזן בטלוויזיה

חרדה דנטלית

חרדה היא פחד מוקצן בלתי נשלט שיכול להוביל לאי הגעה לטיפול גם כשהוא נזקק להם. בסרטון זה נראה כיצד ניתן להתמודד ולתת מענה למטופלים למרות הפחד.

שאלות ותשובות ברפואת שיניים

סרטון זה יענה על שאלות ותשובות של אנשים בתחומים שקשורים לרפואת שיניים ושתלים

המשך שאלות ותשובות ברפואת שיניים

נזקים כתוצאה מעישון

כל יום בין 80000 ל 100000 איש בעולם מתמכרים לסיגריות. הנזקים שהעישון גורם מלבד לגוף גורמים נזקים לחלל הפה חניכיים ושתלים.

יישור שיניים

תחום יישור שיניים הוא תחום רחב שמטפל ביישור שיינים ולסתות. היום גם המבוגרים זוכים ליישור שיניים. להרחבת הידע וקבלת טיפים בנושא צפו בסרטון.

שיניים ביום אחד

השתלות שיניים אורכים המון זמן עד שרואים את סוף הטיפול, ממוצע בין 6 חודשים עד למעלה משנה. במציאות של היום קיימת שיטה מהירה וחדשה - השתלת שיניים ביום אחד.

שחיקת שיניים

שחיקת שיניים היא תופעה שמופיעה בלילה, מוגדרת כהפרעת שינה. תופעות לוואי מלוות בכאבי ראש ומפרקים, קיצור השיניים, חוסר שינה ועייפות. למניעת הבעיה ופתרונות צפו בסרטון!

הדרך הטובה ביותר להגיע לשיבה טובה עם כמה שיותר שיניים אמיתיות

מחלות חניכיים מתפתחות ללא כאבים, אבל בסופה מאבדים את כל השיניים. 5 טיפים לזיהוי וטיפול בעיות חניכיים על מנת להגיע לשיבה טובה עם שיניים אמיתיות ובריאות

מחלות חניכיים

חניכיים הם האיבר שאוחז ומחזיק את שורש השן יציב בתוך עצם הלסת במחלות חניכיים ניתן לראות את ההתפתחות שגורמות לנזק לרקמות, המחלה היא מחלה חיידקית. לא כל האנשים שיש להם את קבוצת החיידים הזו בפה חולים במחלה הזו. בכדי לאבחן ולדעת מתי יש מחלות חניכיים ולטיפולים מונעים, צפו בסרטון.

השתלות בעיתיות

ישנם מקרים ששתלים מותקנים בזויות לא נכונות, בצפיפות יתר, וכו'.. אנשים שעברו טיפול התחלתי ולא הצליחו להגיע לידי שיקום שישביע את רצונם האם אפשר לתקן השתלות בעתיות ולגרום למטופל לשביעות רצון?

שיקום הפה בעזרת שתלים

שתל הוא כלי עזר בשבילנו, התקנת שתל באיזור שהיה השורש של השן, לאתר התקנת שתל האיזור עובר תהליך של החלמה ובניית עצם סביב השתל השן עצמה יכולה להיות מחוברת אל השתל עצמו ב 2 אופנים: או הברגה או הדבקה, ליתרונות וחסרונות בין כל אחד מהם צפו בסרטון

טכנולוגיות חדשות בתחום רפואת השיניים

כיום בטיפולים מורכבים קרי שתלים וכו', הם תהליכים שצריכים להיות תחת בקרה, שצריכים לקדוח שתל סויים כדאי מאוד לדעת איפה אנחנו נמצאים במרחב לצד איזורים אנטומיים וכו' הטכנולוגיה של היום (סנסור דיגיטלי, פנורמי, סיטי, תוכנות סריקה תלת מימדיות וכו') מאפשרת לנו במהירות וביעילות רבה להבין שלבי ביניים בזמן העבודה

שיקום שיניים בשיטת All-On-4 - דני בסני

הצגת המקרה של דני בסני - עקירת השיניים התקנת ארבעת השתלים בשיטת All-On-4 ומסירת השיניים באותו היום

רפואת שיניים משמרת מודרנית

מדובר במגוון טיפולים של השן, בתחומים של עששת או פגעים בצורת ומרקם השן בעקבות חבלהפציעה ויש צורך להשלים את חוסר החומר שן בעקבות חומרים סינטטיים, כלומר לא מדובר על שתלים אלא על ציפוי חומר חיצוני שהשן עדיין תראה טוב.

רפואת שיניים קוסמטית

כתרי חרסינה ללא מתכת וציפויי חרסינה כפתרונות קוסמטים למראה של חיוך מושלם, עיצוב החיוך

Teeth In An Hour - שיניים בשעה

השתלת שיניים וסיום העבודה הקבועה תוך שעה, ההשתלות הינן השתלות מונחות מחשב מתוכננות מראש, כמו כן החלק השיקומי מוכן מראש ונמסר בסיום ההשתלה ללא כאבים ללא פתיחת החניכיים ללא נפיחות וללא תפרים

שתל iRaise להרמת סינוס

פרוצדורה זעיר פולשנית להרמת סינוס והשתלת עצם בחלל הסינוס, דרך שתל שנקרא iRaise של חברת MAXILLENT, פיתוח ישראלי מאפשר ביצוע פרוצדורה ללא צורך בניתוח של הרמת סינוס פתוחה כלומר ללא נפיחויות מיותרות וללא שטפי דם, תוך קיצור זמן העבודה לנוחיות המטופל והמטפל, פרוצדורה מאוד בדוקה ומאוד ידידודית, מצריכה נסיון והדרכה של הרופא

השתלת שיניים ביום אחד

עקירת שיניים, התקנת שתלים בהשתלה מיידית וחיבור מערכת שלמה ללסת שלמה על מספר שתלים בדרך כלל בין 6-8 שתלים, כל זה נעשה באותו יום ולכן זה נקרא השתלת שיניים ביום אחד, המערכת שיניים היא מערכת שיניים זמנית שמתפקדת כ 6 חודשים בפה עד לבניית מערכת השיניים הקבועה

All-on-4 אול און 4

שיקום לסת שלמה על גבי 4 שתלים ביום אחד, עקירות, התקנת שתלים והעמסה מיידית באותו היום

השתלת שיניים מונחת מחשב - Nobel Guide

התקנת שתלים באופן מדוייק, מתוכנן מראש, בשיטה זעיר פולשנית ללא חתכים בחניכיים, ללא תפרים, ללא דימומים, ללא נפיחות, וברב הפעמים בלי כאב תוך זמן קצר.

השתלות שיניים מתקדמות

תיאור - השתלה קלאסית היא החדרת שתל אל הלסת לאחר תקופת ההחלמה מהעקירה ובניית השתל כרוכה בהמתנה נוספת לתהליך ההחלמה לאחר ההשתלה, ההשתלות המתקדמות הם טכניקות שמנצלות את האפשרויות הקיימות לצורך קיצור דרמטי של זמני השימוש בשתל מיום העקירה ועד בניית השן עצמה. מדובר ב 3 טכניקות:
טכניקה ראשונה - נקראת השתלה מיידית כלומר באותו יום של העקירה אנחנו מחדירים את השתל ללא המתנת זמן ריפוי
טכניקה שניה - העמסה מיידית, כלומר באותו היום של התקנת השתל ללא המתנה נוספת, אנו בונים כבר את הכתרהגשר הזמני
טכניקה שלישית - התקנת שתלים בהנחיית מחשב, כלמר באמצעות תוכנת מחשב אנו מתכננים את המקרה ואת מיקום השתלים לפני הטיפול, דבר שמאפשר לנו דיוק רב בעמדת השתלים והתקנת השתלים נעשית ללא פתיחת החניכיים ללא כאבים ללא דימומים ללא נפיחויות וקיצור זמן ניכר.

השתלות מתקדמות

השתלה קלאסית נעשית לאחר תקופת החלמה מעקירת השן לעומת זאת השתלת מתקדמת משלבת טכניקות מתקדמות שנקראות השתלה מיידית, והעמסה מיידית. טכניקות אלו מקצרות את זמני השיקום באופן דרמטי