אודות המרפאה

המרכז לרפואת שיניים ואסתטיקת הפה בע"מ הוקם בשנת 2003 בהמשך התפתחות מרפאת השיניים הפרטית של ד"ר יורם רוזן משנת 1991. במשך השנים עם התפתחות המרפאה והצטרפות רופאים נוספים למרפאה, הוקם המרכז לרפואת שיניים ואסתטיקת הפה, ששם לו למטרה להוות ראש חץ בקרב מרפאות השיניים באיזור הצפון, כמרפאה המובילה בתחומים שונים של רפואת השיניים ובעיקר בהשתלות שיניים, שיקום אסתטי ושיקום על גבי שתלים (השתלות שיניים ביום אחד).

המרכז לרפואת שיניים ואסתטיקת הפה ממוקם בבניין משרדים מפואר במרכז העיר ,בשדרות הגעתון בלב העיר נהריה, בקרבה רבה לתחנת הרכבת ולאמצעי תחבורה אחרים, כמו כן קיים חניון בצמוד לבניין המשרדים עם נגישות קלה. המרפאה כוללת מבואה וחדר המתנה מפואר, ארבעה חדרי טיפול מרווחים ונעימים, מכשור לצילום פנורמי וצילום CT.

מה קורה כשאת/ה מגיע/ה למרפאה?

בהגעיך אל המרפאה, תתקבל בחיוך ובסבר פנים יפות על ידי צוות המזכירות המקצועיות והנעימות. צוות המזכירות יעזור לך למלא פרטים אישיים ושאלון בריאות. לאחר מכן תפגוש את ד"ר יורם רוזן וצוות הסייעות שלצידו לצורך היכרות אישית והבנת הצורך הרפואי שלשמו הגעת. ד"ר יורם רוזן באישיותו הכריזמטית והמרגיעה משרה אווירה נעימה ובטוחה, המורגשת מייד בכניסתך למרפאה. ד"ר יורם רוזן ידוע כמצטיין במציאת פתרונות יצירתיים ותוכניות טיפול מקוריות המותאמות באופן אישי לכל מטופל ומטופל.

כמו כן ולפי מידת הצורך יותאמו מספר תוכניות טיפול חלופיות, כל זאת לאחר שיחה ותיאום הציפיות. בסיום הבדיקה והקמת תכנית הטיפול, תקבל הסבר מפורט מד"ר יורם רוזן על פרטי הטיפול, על ההגיון הרפואי שבו, על סדר הטיפולים ועל הצוות המקצועי שישתתף בטיפול. אחד הדברים המאפיינים את דרכי הטיפול אצלנו הוא הכנת תכנית עבודה מקדימה, עם טיפולים מרוכזים בכדי לבצע מקסימום טיפולים במינימום פגישות.

הכל תחת קורת גג אחת

המרכז לרפואת שיניים ואסתטיקת הפה בהנחיית ד"ר יורם נותן מענה כולל לכל בעיות השיניים והחניכיים, יחד עם צוות המומחים של המרפאה. הטיפולים הניתנים במרפאה כוללים השתלות שיניים, השתלות שיניים ביום אחד (All on 4 – All on 6), טיפולי שורש, יישור שיניים (אורתודונטיה), כירורגיית פה ולסת (השתלות עצם, הרמות סינוס, שתלי זיגומהZygoma), רפואת חניכיים (הקצאות שורשים רגנרציית עצם, ניתוחי חניכיים, הסרת אבנית), קוסמטיקה דנטלית (ציפויי חרסינה, ציפויי קומפוזיט), הלבנת שיניים, עקירות שיני בינה, עקירת שיניים כלואות, סתימות לבנות, כתרים וגשרים מחרסינה ומזירקוניה.

המרכז לרפואת שיניים ואסתטיקת הפה מסתייע במעבדות השיניים המובילות בארץ עם הקפדה בלתי מתפשרת על איכות ודיוק עבודות המעבדה.

 ד"ר יורם רוזן מוגדר בידי רבים כרופא השיניים המוביל בארץ בהשתלת מערכות שיניים חדשות ביום אחד בשיטת All-On-4. במרכז לרפואת שיניים ואסתטיקת הפה, משתמש ד"ר יורם רוזן בשיטות טיפול וטכניקות מן המתקדמות ביותר בעולם, כגון: השתלות שיניים מונחות מחשב, iRaise, APRF, PIEZO וכו'..

בעדות אישית על השתלת שיניים שעברה במרכז הרפואי "ד"ר רוזן" אומרת ג. ו. בת 49, תושבת האזור: "סבלתי מבעיות שיניים מאז ילדותי. "היה לי פחד נוראי מרופאי שיניים, פחדתי מהריחות, מהרעשים ואף פעם לא התמזל לי לפגוש את הרופא המתאים לי. בתקופה שקדמה להשתלה של לסת עליונה ולסת תחתונה אצל דוקטור רוזן, טופלתי במשך שנה וחצי אצל מספר רופאים, אבל מצבי לא התקדם לשום מקום."

"הפה שלי היה במצב נורא. שמו לי תותבת ועוד תותבת. פרוטזות שהשקעתי בהן המון כסף נשברו בזו אחר זו. רופאת שיניים תושבת כרמיאל שהכירה את ההיסטוריה שלי, המליצה לי להגיע למרפאה של ד"ר רוזן. השיטות שלו, לביצוע השתלת שיניים של לסת שלמה ביום אחד, נשמעה לי מרתקת. יחד עם זאת, התקשיתי להאמין שזה אפשרי, עד שהנס הזה קרה לי אישית. פגשתי במרכז הרפואי "ד"ר רוזן" רופא כריזמטי, מקצוען, עם מגע עדין ויכולות מקצועיות שעוד לא פגשתי לאורך כל שנות הסבל שלי."

ליצירת קשר