תחום הלבנת השיניים תפס תאוצה בשנים האחרונות לאור המודעות הרבה לשיניים לבנות ויפות שיאפשרו לנו לפזר חיוכים בביטחון מלא ולהקסים את הסובבים אותנו. תחום זה התפתח רבות בשנים האחרונות ומאפשר לכל מי שחי בעבר עם מציאות עכורה של שיניים כהות או צהובות, לזכות בשיניים לבנות ויפות בכל גיל.

במרפאתנו תוכלו למצוא הלבנת שיניים טבעית בשיטות מתקדמות שיאפשרו לכם לחייך בפה מלא ולשפר את המראה האסתטי של השיניים. במרפאה מספר שיטות מתקדמות, כאשר כל אחת מהן מותאמת באופן אישי לכל לקוח במטרה להשיג תוצאות אפקטיביות. ד"ר רוזן יבחן את מצב השיניים וחומרת הגוון, וכך יתאים עבורכם את הטיפול המושלם. התוצאה – שיניים אסתטיות בגוון הרצוי.

לרשותכם מגוון שיטות להלבנת השיניים מהמתקדמות ביותר, כגון הלבנת שיניים בעזרת ג'ל ייעודי, אקטיבציה על ידי אור, ועוד שיטות נוספות המאפשרות להגיע לגוון הרצוי בזמן קצר יחסית. החומרים ושיטות אלו מאושרים על ידי משרד הבריאות ומשפיעים רק על גוון השן, כך שאינם פוגעים בכתרים ובסתימות בחלל הפה.

הכירו את שלבי הלבנת השיניים:

  • אבחון מצב השיניים על ידי רופא השיניים.
  • התאמת השיטה באופן אישי לכל מטופל.
  • בחירת הגוון הרצוי על פי דרישה או המלצת הרופא.
  • ביצוע התהליך בצורה מהירה ומקצועית.

שמירה על התוצאות – יש לשמור על התוצאות בעזרת הקפדה על היגיינת השיניים וצחצוח יום יומי של השיניים, וכן ביקור סדיר אצל שיננית.

אם גם אתם מעוניינים לחשוף שיניים לבנות ויפות ולפזר חיוכים לכל עבר, הנכם מוזמנים לתאם עם צוות מרפאתו של ד"ר רוזן תור לבדיקת התאמה.

לקביעת פגישת ייעוץ/תור התקשרו או השאירו פרטים >>>