צוות

ד"ר יורם רוזן D.M.D

ד"ר יורם רוזן העומד בראש המרכז לרפואת שיניים ואסתיקת הפה, עבר השתלמויות מיוחדות בתחום השתלת שיניים בשיטות מתקדמות ובהן שיטות All-on-4 . שיטות הטיפול שד"ר יורם רוזן מחוייב להן, ניצבות בחזית הקידמה של העולם הדנטלי. ד"ר יורם רוזן הוא רופא שיניים ומהפנט מורשה עם 29 שנות ניסיון ברפואת שיניים כללית, שתלים ושיקום על גבי שתלים. ד"ר יורם רוזן חבר בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל וחבר באיגוד השתלות השיניים, בעל תואר דיפלומט בהשתלות שיניים מטעם האיגוד העולמי להשתלות שיניים IAOI, מרצה בארץ ובעולם בנושאי אסתטיקה, השתלות, ורפואת שיניים דיגיטלית.

ד"ר הדר בתר D.M.D, M.D.M, M.SC

מומחה לכירורגיה פה ולסת, ממציא ומפתח שתל iRaise להרמת סינוס סגורה  

ד"ר דורון רוזיצקי

פריודונט (רופא למחלות חניכיים)

ד"ר הרצל מיכאל M.D, D.M.D

רופא שיניים, עוסק ביישור שיניים למעלה מ 20 שנה

ד"ר איתן מורה D.D.S

מומחה לטיפולי שורש

גב' אתי דבי R.D.H

אתי נשואה + 1, תושבת נהריה. שיננית משנת 2006, בוגרת המכון ללימודי המשך ברפואת שיניים חיפה. עובדת בתחום רפואת השיניים כבר 16 שנה, מתוכם שייכת לצוות מרפאת ד"ר רוזן משנת 2001. "מקצוע השיננית שייך לרפואה הטובה והחסכונית ביותר – הרפואה המונעת. מתוך כך אני מבצעת את עבודתי בצורה הטובה, והאיכותית ביותר תוך התחשבות, אמפתיה וסבלנות לרגשות המטופל".

גב' סבטלנה גלפרין

גלפרין סבטלנה – נשואה + 2, בוגרת בית הספר מזור חיפה 2000-2001, סייעת אחראית. יושר, אחראיות, התמדה, נתינה ורצון ללמוד הם מתכון להצלחה. "הצלחה – היא לא מפתח לאושר, אושר – הוא מפתח להצלחה. אם אתה אוהב את מה שאתה עושה אתה גם תיהיה מאושר".

גב' דנה בוקריס

מנהלת המרפאה

גב' סינתיה האשם

סייעת

תמרה אורן

אני תמרה אורן, הנני סייעת מוסמכת מזה 4 שנים, עובדת ומסורה לעבודה, חרוצה, סבלנית ועומדת בלחצים. עוזרת למטופלים במצבי פחד או לחץ לפני טיפול, שואפת ללמוד ולהתקדם בתחום.

ירון רוזן

ירון הוא איש הטכני וצלם הבית של המרפאה, אחראי על תקשורת וצילומים, צילומים פנורמיים, צילומי סיטי, בניית case study וניתוחים וירטואליים בתלת מימד. ירון הוא מעצב גרפי ומתכנת אתרים, עם הבנה בתחום של אפיון וחווית משתמש, הוא גם מי שבנה לנו את האתר

סבטלנה

שיננית

ענבל כהן

מזכירה

כריסטינה

שיננית